Контакты

   Связаться с нами

 • 0673981107
 • 0634766001

    e-mail: silava@ukr.net

Write a comment

Comments: 10
 • #1

  Лена и Саша (Monday, 30 June 2014 11:37)

  20 июля 2013 года. Был замечательный день нашей свадьбы. Все происходило в г.Киеве. Было очень приятно что нас обслуживала "Silyava Studio".Ребята Вы молодцы! Отработали заявленные деньги профессионально и чесно. Все на высшем уровне.Фото и видео пересматриваем до сих пор, показываем друзьям коллегам, все в шоке! Спрашивают неужели это я? Будем советовать Вас всем друзьям и знакомым и к нам на крестины позовем. Огромное Вам спасибо. Ребята вы СУПЕР!!!

 • #2

  Карина (Monday, 07 July 2014 11:27)

  "Silyava Studio" розділили з нами останній рік шкільного життя і стали гостями на випускному балі Іванківської ЗОШ №1. Хочеться відмітити високий професіоналізм команди. Процес зйомок проходив весело і легко.
  Переглядаючи відео, покращується настрій. Дуже вдало передано найменші деталі, без яких неможливо уявити всіх зворушливих подій. Родзинкою відео є прекрасно підібраний музичний супровід.
  Щиро вдячні "Silyava Studio" за якісно виконану роботу і задоволення, яке ми отримуємо від час перегляду відео (яке, до речі, можна переглядати десятки разів і черпати щось нове).

 • #3

  Вита & Саша (Wednesday, 30 July 2014 21:47)

  Дорогие Валерий и Игорь!
  Хотим Вам выразить свой восторг и благодарность! Мы получили массу удовольствия от работы с Вами! Вы с невероятной силой заряжаете позитивными эмоциями и делаете свою работу профессионально! Вы очень ответственно и с душой подходите к каждому сюжету, вы отдаетесь на все 100 % и видно, что вам очень нравится то, чем вы занимаетесь. Спасибо Вам огромное за профессионализм! Мы довольны абсолютно всем! Кроме нас вашей работой восторженны наши родные, друзья и знакомые!
  Желаем Вам творческого вдохновения, побольше приятных, позитивных моментов и эмоций, как в работе, так и в повседневной жизни! Удачи Вам и знайте, что вы лучшие!!!
  Отдельное спасибо за сюрприз! Очень приятное дополнение:)

 • #4

  Тетяна (Saturday, 04 July 2015 19:25)

  Шановні Валерій та Ігор!
  Щиро вдячні вам за найкращу зйомку 11 - А класу, яка зроблена професіонально та якісно! У своїй роботі ви передали наш настрій та показали, які ми є в повсякденному житті. За це вам велике спасибі. Нам було легко, весело з вами проводити час. Ви завжди були в настрої, і піднімали його нам. Переглядаючи відео, ми ніби поверталися в минуле та переживали ці моменти знову.
  Помітно, що вам подобається ваша робота і ви повністю віддаєтеся цій справі. Ми будемо радити "Silyava Studio", як творчу та оригінальну команду!:)

 • #5

  Аліна та Діма (Tuesday, 22 September 2015 15:42)

  Хочемо подякувати МЕГА крутому фотографу Валерію та МЕГА крутому відео оператору Ігорю!!! Передивляючись фото та відео складається відчуття, що це все було тільки вчора. Все дуже ярко, позитивно, емоційно та креативно. Це сім’я справжніх профі своєї справи, з якими дуже легко. На нашому весіллі працювали не покладаючи рук, очей  та об’єктивів. Зробили прекрасні фото та відео – зафіксували самі зворушливі моменти цього дня. ДЯКУЄМО ВАМ ВЕЛИКЕ від сім’ї Супруненко, за такий витвір, ви справжні чарівники) Успіхів та удачі в вашій справі!!!

 • #6

  Катерина і Богдан (Wednesday, 23 September 2015 19:25)

  Дуже Вам дякуємо за вашу роботу, за вашу відданість ій! Ми дуже задоволені фотографіями, які завдяки Вам, нагадують нам про один із найщасливіших для нас днів! Ми в захваті від нашої "LoveStory". Дякуємо Вам за підхід до роботи, за те що ви вмієте зробити настрій і приємну атмосферу! Ми хочемо побажати Вам наснаги, творчого розвитку, побільше гарних, позитивних моментів у житті і в кадрі. Щиро Вам дякуємо!!!

 • #7

  Катя & Богдан (Thursday, 24 September 2015 10:37)

  Дуже Вам дякуємо за вашу роботу, за вашу відданість ій! Ми дуже задоволені фотографіями, які завдяки Вам, нагадують нам про один із найщасливіших для нас днів! Ми в захваті від нашої "LoveStory".
  Дякуємо Вам за підхід до роботи, за те що ви вмієте зробити настрій і приємну атмосферу! Ми хочемо побажати Вам наснаги, творчого розвитку, побільше гарних, позитивних моментів у житті і в кадрі.
  Щиро Вам дякуємо!!!
  ---

 • #8

  Наталія & Владислав 21.01.2017 (Saturday, 25 March 2017 22:18)

  Щиро дякуємо вам за те, що на все життя у прекрасних фото та відео ви залишили нам найкращий спогад про наш день, день народження нашої сім'ї! Працювати з вами велика насолода. Було відчуття, що ми поїхали з друзями на відпочинок, просто гарно провести час. Сам день весілля був дуже хвилюючим, та ви завжди були професіоналами. Завжди підтримували, підбадьорювали, піднімали настрій. А результат є вражаючим. Фото та відео просто неперевершені. Щиро дякумо вам за все! Ви - найкращі!

 • #9

  Леся (Wednesday, 13 December 2017 22:01)

  Не советую! Очень расстроена подходом к работе - не захотели редактировать видео обосновав это тем, что они его смонтировали, а свои пожелания нужно было говорить заранее. А как можно оценить заранее те моменты, что тебе не понравятся? Обратилась первый и уж точно последний раз!

 • #10

  Людмила (Wednesday, 27 June 2018 21:41)

  Дуже вам дякую за вашу роботу!Важлива для нас подія-хрещення синочка залишиться в наших спогадах разом з крутими фотками і відео!Ми в захваті!Від фотосесії ніхто не втомився, все було в легкій невимушеній формі. Ви як завжди на висоті!)))Дякуємо!!!!

  Связаться с нами

 • 0673981107
 • 0634766001

    e-mail: silava@ukr.net